Benefity

Kariéra

Kariéra po…

Vieme Vám pomôcť s Vašim budúcim povolaním po skončení kariéry v OS SR

Výhodná ponuka

VIP Cestovné poistenie

Plánujete cestovať služobne alebo súkromne? Porovnajte a uzatvoriť si najvýhodnejšie cestovné poistenie sami online s Broker Consulting.

Výhodná ponuka

VIP Realitné služby

Či už ide o prvý byt mladého páru, väčší byt rodiny ktorej sa má narodiť bábätko, alebo rodinný dom, vždy ide o jednu z najväčších finančných transakcií v ich živote. Preto k tomu pristupujeme so všetkou profesionalitou. Chceme, aby celý proces prebehol absolútne bezpečne a zároveň aby mali naši klienti z tejto skúsenosti skvelý zážitok.

Výhodná ponuka

VIP Finančné služby

Hypotéka, zlacnenie úverov, kúpa auta, sporenie deťom, skorší dôchodok alebo zabezpečenie rodiny? Vyberte si finančnú službu na mieru na celom území Slovenskej republiky

Vzdelávanie

Finančná gramotnosť

Vzdelávací program, prostredníctvom ktorého budete mať možnosť položiť otázky odborníkom v oblasti financií a byť tak bližšie k Vašej finančnej gramotnosti. Program má za cieľ umožniť Vám zorientovať sa v ekonomickej oblasti, usmerniť k hodnotovej orientácii vo vzťahu k peniazom a poskytnúť riešenia pre osobné a rodinné modely zabezpečenia Vašich špecifických životných potrieb.